1095 dní spolu

1095 společných dní - 3 celé roky a neskutečné množství zážitků. To je přesně dnešní den. Dnešní den je den s velkým D. Danek prostě slaví třetí narozeniny. Můj malý dárek, moje velká láska, moje Mo Cuishle a občas má malá věrná kopie. 

Je to sentimentální článek a vždycky, když ho začínám psát si říkám, že se nebudu přece tak dojímat a ono to je vždycky stejné! Tomu se asi žádná normální máma nikdy neubrání. 

Jsem šťastná že ho mám. Vážně! I když to občas je o nervy (každá máma to opět moc dobře zná). Tenhle rok byl pro Danka strašně moc významný. Začal chodit do školky. Ne do jedné, ale rovnou zvládl dvě (když máš mámu učitelku tak nemáš na výběr). Strašně moc se rozmluvil a občas z něho padají rozumy až se nestačím divit. Zvládl bez problémů stěhování a zabydlel si rychle nový domov. Jeho parketa je pokládání otázek až do vyčerpání (většinou našeho vyčerpání). 

Zkrátka nebudu tu vypisovat všechno, ale událo se mu toho za ten další rok tolik a jsem ráda, že se s ním ani na chvíli nenudíme. Snad i jeho další rok života bude tak pestrý a veselý jako tomu bylo letos. 

Takže všechno nejlepší chlapečku můj ... 

Jo a mimochodem ta fotka nad článkem vznikla tak, že se moje ségra ptala "jak se koukáš na maminku" a to je prostě láska
Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář