Antonie&Emma / koník FUTU

Nedávno mi přišel domů nádherný balíček. Teda spíš balík. Když mi pán z DPD volal a ochotně se nabídl, že mi ho donese domů. S díky jsem odmítla, že stejně chvátám a dám si to do auta. Dobře, frajersky jsem přišla před barák, abych zjistila, že balíček je skoro větší než já. Odhodlaně jsem ho vzala a odnesla s vypětím všech sil do auta. Mezitím pán z DPD se otáčel a když viděl mou marnou snahu tu obří krabici nacpat do auta (do kufru jsem se ani nesnažila ho dostat, mám tam běžně kolo, motorku, míče apod.) raději zastavil a se smíchem se ptal co v tom proboha je. Když jsem odvětila, že tam mám koně trochu ho to překvapilo. Tak jsem raději dodala dřevěného, houpacího (aby si nemyslel, že je to jen nepovedená scéna z Kmotra).  No a opravdu v krabici na které byl velký nápis DANEK se skrýval krásný set koníka FUTU od Antonie&Emma

Už delší dobu tuto značku sleduji a strašně mě potěšilo, když jsem dostala nabídku dělat jim brand ambassadorku. Díky tomu, pro Vás mohu ve spolupráci s touto značkou připravit recenze na jejich krásné hračky a pomůcky pro děti. Je to malá česká firma, která vše vyrábí 100% z bukového dřeva. Když kouknete na jejich stránky určitě budete, stejně jako já, nadšeni!

Danek dostal do nového pokoje krásného "Fuťáka", který je skvěle multifunkční. Můžete si poskládat buď jezdícího koně na kolečkách (takové krásné dřevěné odrážedlo) nebo houpacího. Jako bonus je i originální držák na zeď. No a protože Danek je kreativní a vidí tátu jak cvičí, tak dost často vyžaduje sundání koleček z kterých si pak dělá činky. Vypadá to vždycky strašně vtipně. Pokud máte poskládaného jezdícího koníka, zbyde super houpací prkno. TO PRKNO! Opět si v něm každé dítě najde to svoje. Je ideální na potrénování rovnováhy nejen u dětí (má nosnost 150 kg). Může na něm stát, houpat se, otočit ho a udělat si z něho originální stolek nebo skokánek kdekoliv se mu zamane a nebo si v něm ustele a prohlíží knihy. Trochu jsem měla strach z toho co udělají dřevěná kolečka na naší plovoucí podlaze. I tohle je domyšleno do detailu. Na kolech je tenoučká guma, která se dá sundat a umýt. Danek koníka vytáhl i ven a jezdí perfektně jak na trávě, tak i na pevnějším povrchu. V kníkovi se i skrývá malá schránka, kam si může dítě (v našem případě čti kamínky) schovat své drobné poklady. 

Jedna jediná věc, kterou nemůžu doporučit je věkové rozhraní uvedené přímo od výrobce. Udávají 1- 3 roky. Pokud jde o odrážedlo spíše bych se přiklonila, že je vhodné do dvou let, ovšem prkno si myslím, že věkově nemusí být nijak omezeno.

Takže jestli hledáte krásný, originální a dřevěný dárek pro děti, musím jen a jen doporučit. 


           
           
     


1 komentáře

Eva

8. srpna 2018 14:35

Dobrý den, zvažuji koupi Futu koníka pro syna na první narozeniny. Trochu jste mě zklamala, že byste koníka doporučila jen do dvou let. Přeci jen je to velká investice na to, aby ho užil jen rok. Chci se ale hlavně zeptat na praktickou věc - zatáčet se s ním nedá, přední kolečka nejsou otočná, že? Nevadilo to synovi?

Nechat komentář