Birell Grand Prix 2017

Další díl našeho rodinného běžeckého seriálu. Tentokrát to bylo technicky pro nás mnohem složitější. Já a Danek jsme vyráželi z Nymburka. Radek tatí a Ivana vyráželi z Tábora. Sraz v Praze s tím, že jsem musela ještě předat Danka tentokrát na hlídání Ráďovo ségře, protože běžela závod i naše babička Ivana!! 

To, že běží i babička nikdo nečekal do poslední chvíle. Takže když všechny naše přesuny byly hotovy, mohli jsme vyrazit směr Václavské náměstí. Jelikož to jde se mnou z kopce musím vždy na tejpování. Takže po použití asi tak dvou kilometrů tejpu jsem byla připravena ke startu. 

Letos se počasí naprosto povedlo. Nebylo horko ani zima. Zapadalo sluníčko a do toho zase hrála Vltava....takže  opět dojemné. Navíc když jsem byla před cílem Radek (běžel závod po mě, takže fandil) se najednou utrhl a bežel za mnou a jako správný trenér se mě držel a motivoval. Takže super. 

I když nejsem s výsledkem tolik spokojená (to asi nebudu nikdy mám pocit) stejně jsem měla radost. Zvládla jsem to, doběhla jsem a Danek byl nadšený když jsem mu dala svou medaili. Teda on měl radost i z termo fólie, ale to už je na zcela jiný příběh :)

Po mém běhu jsme se sešli tedy celá naše výprava a to už i s Dankem a my "pětkařky" jsme mohly fandit zase druhé části běžců...


           
  


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář