Na skok v Bruselu

Tentokrát mám pro Vás připravený nový článek. Je pravdou, že je maličko retrospektivní, ale chystala jsem se ho zveřejnit až na nových stránkách, tak proto o našem výletu píši až teď. 

U nás se jaro pomaloučku blíží, ale my jsme měli to štěstí, že jsme si první jarní dny už užili koncem ledna. Vyrazili jsme na krátký výlet do Bruselu. Nikdy dřív jsem tam nebyla a jsem ráda, že jsem se tam konečně podívala. 

Po pár letech jsem měla možnost mluvit anglicky a vlastně jsem si tím i dokázala prorazit jazykovou bariéru, kterou nevím proč jsem měla. Paradoxně v této metropoli by stejně bylo praktičtější umět francouzsky. 

Brusel je nádherné město, které určitě stojí za návštěvu (a nejen kvůli Atmomiu a čokoládě). Mimochodem, když procházíte Galeries Royales z každého druhého obchodu vychází neuvěřitelná vůně čokolád, bonbonů a dalších laskomin. Za návštěvu stojí určitě zmíněné Atomium, Arcade du Cinquantenaire (Vítězný oblou u kterého je zajímavé muzeum), Cathedral of St. Michael a St. Gudula, Palais Royal de Bruxelles a jeho krásný park. 

Brusel mě opravdu nadchnul a myslím, že se tam ještě někdy podíváme. Každopádně pomalu vymýšlíme kam se podíváme příště :) 


           
           
           


2 komentáře

Janina

30. března 2017 16:52

Super výlet! :)

Abrubregurnoms

28. července 2018 23:41

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-et-coeur/

Nechat komentář