28.tt

28.tt !! Tak tentokrát je to vážně nějaká rychlost. Vlastně jsem se ani nestihla rozkoukat a jsem těžce za polovinou těhotenství. V tomhle týdnu těhotenství s Dankem jsem měla spoustu neveselých zážitků a hlavně nastalo spoustu starostí. Začala jsem jako únik psát blog. A teď pět let na to nemám pořádně čas psát o tom jaké tohle těhotenství je...vlastně naštěstí nemám pořádně o čem psát :) 

Je mi 31 let, takže jsem podstatně starší a tím pádem trochu unavenější. Naštěstí se snažím pořád zůstávat aktivní a v pohybu. Ostatně u nás to ani jinak nejde, protože Danek potřebuje program a já stále pracuju a připravuju pokojík a ložnici a mám tendenci "hnízdit" :) 

Navíc v domě není prostor na to nic nedělat, prostě mi to nikdy nedá a navíc tu máme tolik schodů a já mám děravou paměť, takže pořád běhám nahoru a dolů - posilovna...

Byla bych pokrytec, kdybych tvrdila, že zavření škol mi nepřišlo vhod. Sice jsem plánovala zůstat do poslední chvíle, ale takhle je to maličko snazší. Navíc Danek si mě doma pořádně užívá, má mámu jen a jen pro sebe a pořád se o nás stará. Nemůže se dočkat až bude velký brácha a vlastně ani nepřipouští možnost, že by mohl mít doma ségru.

Radek se těší a ten pro změnu nepřipouští možnost, že by to byl kluk - má jasno. Chce dceru, takže počítá s ní. No a já to neřeším, protože mi postačí, že mimino bude zdravé. Musím napsat, že ze začátku jsem měla strašnou chuť nechat si pohlaví mimina prozradit, ale odolala jsem (i když mě rodina podezřívá, že to stejně vím...) 

Takže pokud bych to měla tak nějak shrnout, musím napsat, že tentokrát to vypadá nadějně a já jsem konečně snad máma v klidu...
Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář