Cestovní deník/ Prachovské skály

Do poslední chvíle jsme letos nevěděli kam vyrazíme. Respektive jsme celou dobu řešili, že pojedeme do Beskyd. Nakonec (a to pár dní před odjezdem) jsme změnili všechny plány a naše cesta nabrala směr Krkonoše. Obvykle mám všechno do posledního puntíku naplánované, ale tentokrát jsme vše řešili "za pochodu". Ono nakonec to nebyla vůbec špatná strategie. 

První den našich cest jsme zavítali s klukama do Českého ráje a to přímo do Prachovských skal. Protože naše letošní dovolená se nesla v duchu poměrně slušných dobrodružství, před poslední vyhlídkou nás překvapil opravdu silný déšť. Což o to, prostě jsme byli na poměrně dobrém místě, tak jsme se schovali do "jeskyně". Pro Danka to byla aspoň občerstvovací pauza a mohl si tam pohrát. Samozřejmě to nebylo tak ideální. Déšť nabíral stále na síle a ze schodů, které byli opodál začaly téct proudy vody - přímo před náš úkryt. Po chvíli nám Radek stavěl z polínek (které naštěstí byli hned vedle nás) malou hráz. Takže opravdu jako bobří rodina. 

Když opomenu ten déšť, tak musím napsat, že Prachovské skály jsou naprosto parádní. Krásná příroda a klid. Mají tam několik různých tras a jedna z nich je dokonce vhodná pro kočárky (což mě opravdu mile překvapilo). My jsme letos kočárek tolik nevyužili spíš Danek chodil sám a nebo byl v parádním nosítku KiBi. 


           
           
     


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář