ČistéDřevo.cz / tip na dárky

Také milujete dřevo? Já ano. Snažím se jím obklopovat co nejvíc, je to pro mě takový symbol útulnosti v interiéru. Nedávno jsem přijala nabídku, vyzkoušet si pár věcí přímo z ČistéDřevo.cz

Tuto značku znám a pár kousků už vlastním. Tentokrát jsem se rozhodla pořídit dřevěné bedýnky, které využiji u Ondry v pokoji. Vlastně ony jsou takové správně multifunkční a přesně takové věci mám ráda, protože až se mi maličko okoukají je jednoduché je využít i jinak. Původní záměr byl "na všudypřítomné hračky", ale postupně jsem se rozhodla, že jako poličky jsou také super (mimochodem, přímo poličky z bedýnek naleznete na stránkách také). Jelikož jsem si objednala jen dvě na zkoušku, budu muset určitě další dokoupit, protože bedýnky v našem domě využiji i ve spíži na uskladnění například zeleniny. 

Pro Danka, budoucího školáka, jsem vybrala stojan na pastelky. Jednoduchý, ale účel plní a to je hlavní. Jako poslední věc o které se rozepíši je hra Žebříky a hadi. Možná ji znáte, já osobně ji mám spojenou s dětstvím na Šumavě, kde jsme ji hráli pořád dokola. Jenže tenkrát to byla klasická desková hra s papírovou deskou. Když jsem ji objevila, tuhle klasiku ale v dřevěném provedení, nemohla jsem odolat. Přeci jen s dětma je dřevo jistější než papír :)   

Vše co jsem objednala je kvalitní, rychlé doručené a cenově dostupné. Takže se dá říct, že naprosto ideální kombinace.  Za nás vyzkoušeno a určitě se budeme ještě vracet, protože je tolik věcí které mě zaujaly a nutně je musím mít. 

#spoluprace #cistedrevo #mamavklidu


           
  


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář