Dermokosmetika VICHY

Stejně jako každá holka miluju kosmetiku. Pořád jsem si pořizovala nějaké krémy a séra a masky  a bůh ví co ještě (holky, určitě chápete). Pak jsem po večerech děsila svoje kluky tím, co právě na obličeji zkouším....no a protože už se mi nezadržitelně blíží "30tka" udělalo mi obrovskou radost vyzkoušet si kvalitní dermokosmetiku  - prostě už je to víc a víc potřeba dbát o pleť. 

Měla jsem možnost zkoušet kosmetiku značky VICHY. Tuto značku asi nemusím skoro nikomu přibližovat, protože minimálně jméno každý už slyšel. V dermokosmetice se řadí mezi světovou špičku a mají dlouholetou tradici. Samozřejmě ceny výrobků tomu také trošku odpovídají. Jenže proč si nepřiplatit za něco, co opravdu pomůže?

Já jsem měla skoro vždy problematickou pleť. Od puberty jsem se s tím potýkala a zkoušela jsem vše možné. Momentálně jsem poměrně spokojená. Samozřejmě základ je vždy trošku zdravý životní styl (na tom pracuji), pitný režim a v kombinaci s kvalitní kosmetikou to dřív nebo později ponese pomyslné ovoce.  A co jsem tedy zkoušela? 

Liftactiv fresh shot - Antioxidační intenzivní kůra proti únavě pleti je za mě naprostá bomba. Sérum plné vitamínů, které pomáhá unavené pleti (matky jistě chápou). Píšou, že  účinky jsou vidět po 10ti dnech. U mě to trvalo cca 12 (asi jsem byla opravdu moc vyčerpavá). Nejedná se o žádné liftingový ani anti-age sérum. Je to pár kapek denně nadupaných vitamíny. 

Normaderm hloubkový čistící gel - předem musím napsat, že stačí použít na jednu aplikaci malé množství. Velmi příjemná vůně gelu, který pleť výborně čistí, zanechává ji hodně jemnou a zbavenou nečistot. 

Čistící jílová pleťová maska - příjemná záležitost. Po aplikaci je pleť krásně hebká. Pomáhá čistit ucpané póry. Je ideální pro mastnější pleť. 

Musím také napsat, že jsem měla vždycky celkem problém s pravidelností čištění pleti. Jasný, každý večer odlíčit je základ ale teď si užívám pokaždé když Danek usne těch cca 12 minut v koupelně s přípravky VICHY. Vždycky mi to přišlo jako celkem blbost, ale čím jsem starší tím si takové chvíle naprosto užívám :) 


        


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář