Eat & Tea(ch)

Po opravdu dlouhé době jsem se rozhodla se zase trošku i rozepsat. Není to tak, že bych neměla co psát (ačkoliv vím, že všechny zajímají takový ty negativní věci, bylo by vtipné abych někomu zase třeba jednu ubalila na tvář a nebo psala o tom jak je co těžký). Jasný, dávala jsem si na čas, protože negativní témata táhnou a já tak nechci vést dál (no už hezkou dobu to tak nevedu) svůj blog. 

Vlastně od doby co normálně pracuji a mám běžné starosti kolem domu, snažím se hlavně trávit čas s Dankem a Radkem. Poslední rok nám dal zabrat víc než se zdá (protože jak už všichni moc dobře víme - Instagram zkresluje naprosto vše, takže to tak třeba ani nevypadalo). Díky tomu, že nejsem tak aktivní na sociálních sítích už také nedělám tolik spolupráce (a když náhodou ano, vždy najdete #spoluprace) a možná se mě i maličko dotýká to, že poslední dobou to funguje pomalu už jen tak, že blog = business. Za těch pár let se tenhle virtuální svět strašně změnil a už se jen a jen počítá kolik má kdo followerů a někteří jsou pro to schopni udělat opravdu cokoliv. 

Navíc s každou spoluprací to není jen tak, musíte vše vykomunikovat, vyzkoušet, napsat, nafotit a vše stihnout do deadlinu ( a vlastně jeden takový článek vydá tolik práce, že na to ani už nemám sílu). Není to tak, že si napíšete "přijímám spolupráce" a je to. Je za tím spousty práce a času a já ten čas asi raději přenechám klukům.

Tak nějak se ty moje priority mění a teď možná zůstanu u té "neaktivnosti" a občas dám nějaký tip na výlet, který se nám osvědčil. Nebo klidně i ráda doporučím kosmetiku apod. Na Instagramu stále funguji víc, protože je to všechno mnohem rychlejší, než se takhle vypisovat. Kdo sleduje opravdu hodně, jistě si všiml, že jsem tam změnila název profilu na Eat&Tea(ch). Takže sem tam když zbyde čas bude i nějaký ten tip na aktivity prod děti (ale to je hudba budoucnosti zatím). Jo a jen tak mimochodem, za posledního půl roku se snažím veškeré příspěvky dělat když Danek není doma a nebo když kluci spí, abych nás neokrádala o to všechno společné tím. Kdo ví, třeba mi Danek odroste a já budu zase aktivní a vymyslím nový zcela nový koncept, ale zatím to vypadá více na tu pauzu .... 

Ale pokud Vás tenhle článek neodradil, jsem Vám všem vděčná za podporu. 
Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář