Hello autumn!

Moje nejoblíbenější období i přes to, že spousta nepříjemných situací v mém životě se udála právě na podzim. Já od dětství miluju jak se příroda mění a zbarvuje se. Miluji i vůni spadaného listí a ještě raději v něm chodím a poslouchám jak šustí. Přesně tohle ode mě převzal i Danek. Takže aktuálně spolu chodíme po ulicích a vesele si šustíme listama. 

Naprosto zbožňuju podzim už jen kvůli těm plodinám. Jablka, švestky, dýně, šípky a nebo pečené brambory v ohni. Ty barvy, ty vůně a ty chutě! Prostě dokonalost. 

Samozřejmě tu moji lásku k podzimu hodně ovlivňuje i fakt, že mám na podzim narozeniny. Navíc jsem učitelka a začátek roku je vždycky tak příjemně zvláštní. A letos je nejvíc zvláštní ten začátek školního roku. 

S Dankem už máme sice pár společných měsíců ve školství za sebou, ale teď jsem se vrátila  na své původní působiště. Měla jsem strach z toho jak dlouho se budu rozkoukávat. Naštěstí tohle místo znám dost dobře a vlastně všechno šlo strašně snadno najednou. Zatím samozřejmě. Ale tak nějak jsem spokojená, že jsem se vrátila a i si užívám to, že si ve třídě rozhoduji o všem sama. 

Danek se přes počáteční obtíže při loučení už krásně adaptoval a já žasnu, že každé ráno běží svojí paní učitelce do náruče. Vlastně se vidíme každý den až po spaní a tak máme spoustu věcí k povídání. Pusu nezavře a je strašně šťastný když se může podělit o svoje zážitky. To je zatím obrovské vítězství. 

A nejvíc jsem dojatá každý večer (nejen večer - jsem dojatá i nad Dankovo obrázky...), když mi dá velkou pusu a řekně "Miluju Tě nejvíc na světě" a občas dodá, že si mě koupil v obchodě...A co víc si přát po celém dnu....
Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář