Jarní prázdniny s KočkoDanem

Já vím, já vím. Hory už jsou zase bez sněhu. Každopádně letos u nás byly Jarní prázdniny jako u prvních a tak jsme mohli vyrazit všichni tři společně na lyže. 

Danek stál na nich už loni, ale na rozježdění jsme mu stejně zaplatili hodinu s instruktorkou, která si to s ním vše zopakovala. Pak jsme se rozhodli jít trošku tou těžší cestou, a to tak, že jsme si ho vzali už do parády s Radkem. 

Všechny školy a školičky jsou strašně super, ale my chceme naučit Danka co nejvíc věcí sami. Teď to bude znít trošku zastarale, ale nás taky nikdo cizí nenaučil lyžovat, na kole atp. A když se zpětně na to podívám tak kdo mně učil tenis? Táta..Kdo mně naučil lyžovat? Táta...a takhle bych mohla pokračovat i dál. A já (a nejen já) jsem na to pyšná, že nám táta předal co umí a proto to aplikujeme i na Danka. 

Sice je to náročný (ovládat se a nezakřičet občas, že je vážně jelito, když ani po x té nechápe), po horách jsme oba dva odpadli s bolestí zad (první dny lyžovat pozpátku a v předklonu je náročná disciplína). Já si zavzpomínala na to, jak těžké je vyšlápnout občas kopec. Nebo jaké to je bez hůlek a jízdu na pomách. 

Ale máme ze sebe dobrý pocit? ANO, všichni tři. Danek hrdě vypráví jak máma umí dobře lyžovat, jak ho táta učí sjíždět kopec a že už umí pizzu i špagety...A my jsme jako správní rodiče nejvíc pyšní...


           


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář