Jak jsem se loučila se svobodou....

Tak tohle by byla hodně vtipná epizoda Přátel....už jsem zažila hodně rozloučení se svobodou a každá byla naprosto jiná. Ta moje byla tématická "seriál Přátelé"...Splnila přesně moje očekávání " Dobré, jídlo, pár kamarádek, odpočinek a hodně srandy". 

Díky indiciím (jako např. Jdi tam, kde se ani Joye nedělí o svůj koláč...) jsem došla do své nejoblíbenější kavárny, kde za spolupráce majitelů mi při příchodu pustili "I' ll  be there for you"  a měla jsem připravenou nejlepší snídani života! Plus teda Aperol - hooodně Aperolu. Ke kávě jsem dostala speciální zákusek, který byl navržen jen pro mě a to je top!

Následný přesun vlakem do Českých Budějovic byla bomba. V tomhle městě jsem studovala, mám k němu vztah. Najezdila jsem se tu trasu snad milionkrát, ale takhle vtipnou jízdu jsem ještě nezažila.

V Českých Budějovicích by chtěl JÍST každý!!! Oběd v restauraci Brio....gastronomický zážitek a celou dobu vládlo ticho a jen sem tam se ozvalo tiché "ooo můj božeee - to je dobrý". 

Po obědě jsem počítala už s návratem domů, ale opět bylo překvapení. Luxusní prezidentské apartma s výhledem na celé město. V tom apartma by jsme se vyspaly všechny, takže mi skoro bylo až líto, že to mám jen se ségrou pro sebe. Každopádně se tohle místo stalo naším útočištěm, svědkem fenomenálního RAPU (ano, holky mi odrapovaly posledních 5 let mýho života), dokonce jsem tady odzpívala Smraďocha (a to ještě hůř než Phoebe) a pro jistotu jsem dostala i zpěvník.

Protože jsem si přála klid a relax, tak jsme se na chvíli vytratily na soukromé wellness - a to byla teprve neskutečná pr....sranda...A i když jsme nepařily do rána a vlastně jsme to po pár dalších Aperolech zabalily, bylo to skvělý!

Ráno dřevorubecká snídaně. Musela jsem se smát, protože stůl plný holek a všechny v podstatě stejnou kombinaci: vejce, párky, slanina :D kdo by čekal, že si dáme müsli, light jogurt a vodu tak je na omylu. 

Prostě parádní dva dny, kdy jsem byla ráda, že mám čas na to v klidu s holkama popovídat (protože jsem hrozná a věčně zaneprázdněná). 

Takže velké dík všem zúčastněným, velké dík za organizaci a skvělý překvapení. 

 


           
     


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář