Kam na výlet/ Kukuřičné bludiště

Strašně mě letos mrzí, že jsem nestihla s Dankem tolik výletů, než jsem plánovala. Každopádně slíbila jsem bludiště a tak jsme vyrazili na kukuřičné bludiště v Roseči, kousek od Jindřichova Hradce. Maličko jsem byla vyděšená, kam nás navigace vleče, protože jsem si při posledních metrech už myslela, že jsem zase zabloudila. Nakonec navigace nelhala a opravdu jsme dorazili na místo. 

Celý areál je pěkně vybavený. Je zde malá pláž a bazén (takže plavky s sebou!), hřiště na beach volejbal, pingpongový stůl (rakety jsou volně k dispozici). Trampolíny, které jsou zabudované ve slámovém hradu, maringotka s poměrně slušným občerstvením a hlavně ta bludiště. Jsou zde hned dvě varianty. Jedna varianta je pro děti a plná úkolů. Druhou, tu jsme neprocházeli, je pro dospělé a tvořea jako úniková hra. Můžete "dospělácké" bludiště zvládnout i na čas. Celkem mají bludiště 6 hektarů a necelých 5 km a to na únavu dětí bohatě stačí. Dokonce tato bludiště jsou největší ve střední Evropě. Ani jsem nečekala, že tu zůstaneme pomalu celý den. No a po spnění úkolů na děti čeká i drobná odměna. 

Mě se strašně bludiště líbilo, dokonce jsme byla překvapená, kde jsme nakonec vylezli. Pořád jsem si naivně myslela jak se orientuju, ale ani náhodou. 

Jediné dvě věci které  bych vytkla tak, že pokladna a občerstvení jsou společné a tak vznikají zbytečně velké fronty pokud potřebujete jedno nebo druhé a do toho tam chodí i lidé z velkého bludiště, aby si nechali zastavit čas. A pak značení cestou. Je to až v posledních metrech. Tohle místo by si zasloužilo určitě upozornit návštěvníky mnohem dřív cestou. 

 


           
           
  


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář