Kam na výlet/ Muzeum veteránů

Být mámou syna znamená, že se postupem času začnete orientovat v autech různých tipů. Poznáte i traktory (a to nejen barvu ale i značky) a další dopravní prostředky. No a protože tahle záliba u Danka celkem graduje jezdíme na výlety cílené právě na auta. 

Tentokrát jsme vyrazili s naším Tatím a ségry Mládětem do Chotovin do Muzea Janecký zaměřené na automobilové a motocyklové veterány. Teda jako muzeum bych to úplně nenazývala. Je to taková opravená stodola ve které má pan majitel spoustu veteše (což mě osobně nevadí a teda v jedné části jsem se musela smát, protože jsem tam objevila spousty věcí co jsem před mnoha lety s tátou vyhodila a jsem tak trochu přesvědčená, že to jsou ty naše věci) a také spoustu aut krásně opravených a ještě větší spoustu připravenou k opravě. 

Klukům se tam strašně líbilo a  mě vlastně taky. Hlavně jim děda všechno popsal a vyprávěl jakým jezdili dřív autem a oba dva malý kluci z toho byli úplně vedle. A i když muzeum není nijak velké strávili jsme tak víc jak hodinu. Takže pokud začne ten správně sychravý podzim je to určitě dobrý tip kam s dětmi. 

 


        


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář