Kolem kolem světa

Po roce je to tu zase! Naše rodinná sešlost na Třeboňsku. Loni jsem byla z toho značně nervózní, protože to bylo poprvé, co jsem představila Radka širší rodině. Jelikož k nám docela slušně zapadl, letos to bylo o nějaký ten stres lepší. 

S Dankem jsme vyrazili o den dřív a užili si naprostý klid jen s naší Nymburskou větví. Děti se koupaly, udělali jsme si výlet do Třeboně, na loď a odpoledne se k nám začal přidávat zbytek. 

Plánovala jsem si jak letos vyjedeme i s Dankem na kolech, ale jelikož nás doprovázely pořád nějaké technické problémy nakonec zůstal Danek na myslivně s babičkou a tetou a posléze za námi přijeli autem na koupání. My jsme si místo Daníka vzali s sebou na starost Adama - mého malého bratrance. Prostě vždycky si nějak poradíme :)

Pro všechny kluky byla vymyšlená hra. Letos to bylo na téma indiáni a protože starší kluci milují takové trochu mysteriózní akce, pojali jsme to jako "putování za indiánským duchem". Hledali poklady, museli zvládnout připravené úkoly i když některé s velkou pomocí. Výroba lapačů snů nakonec byla přidělena spíš nám - maminkám. Ale i tak si myslím, že se to celé povedlo a klukům (především větším) líbilo. Nakonec každý dostal nádherný hrnek se svým jménem a pořádný indiánský náhrdelník. 

Navíc každý dostal od ducha speciální indiánské jméno a myslím, že nám Statešná liška, Velký kapr, Malý medvěd a Zlatý chlup jednou poděkují za taková zpestření. Více se dočtete brzo u ségry na blogu.

Já jsem ráda, že jsme se takhle opět sešli a vlastně tak zahájili letní sezónu a výlety. 


           
           
           
           
  


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář