Jarní líčení

Tentokrát se trochu zaměřím na kosmetiku. Malovat a starat se o pleť jsem se učila sama. Nikdo mi nikdy pořádně neřekl jak se líčit a tak vše jsem dělala jen podle svého nejlepšího uvážení. 

Uznávám, že kolem puberty to nebylo nejslavnější líčení a vlastně to tak asi k tomu patří. Po spoustě různých stylů ke kterým se naštěstí už vracet nehodlám jsem zůstala u klasiky.  Některé mé experimenty byly opravdu velký krok zpět, takže jsem se nakonec rozhodla pro černou linku a rudou rtěnku. Sice mám v živé paměti, jak v dětsví jsem slýchala poměrně často o tom, že žena s rudými rty je divná, ale stejně mám tu rudou rtěnku nejraději. 

Navíc mě nedávno potěšila paní při profesionálním líčení, která mě ujistila, že jdu opravdu správným směrem. Poradila ještě, abych líčila i líčka a opravdu, dodává to takový pěkný šmrnc. 

No a já jsem si pro Vás připravila seznam mé aktuální kosmetiky, kterou jsem si oblíbila a navíc make-up drží i při sportu (vyzkoušeno mnou a Gábinou Koukalovou :)) 

1. Krém na oční váčky a kruhy od Remescar . Ten jsem si vážně zamilovala, protože pomáhá mým obřím černým kruhům pod očima. Krém stačí nanést na 2 minuty a zároveň máte možnost na chvilinku relaxovat :) 

2. Matt control make-up od Dermacol.  Dlouho jsem hledala až jsem našla jeden, který vyhovuje i při sportu. Opravdu vydrží a zároveň vypadá obličej pěkně přirozeně. 

3. Compakt powder - pudr také od Dermacol. Pudr nanáším štětcem, je krásně lehký. Takže se vyhnete tomu těžkému líčení pod jehož tíhou Vám skoro padá hlava :) 

4. Tekuté linky od Essence superfine k dostání v Dm drogeriích. Cenově jsou velmi dostupné a navíc se s nimi opravdu moc pěkně pracuje. 

5. Wonder'full extreme - řasenka od Rimmel. U řasenek jsem občas měla jeden problém. Pálení očí, což není úplně v pořádku, ale s touto řasenkou neí problém ani u citlivých očí. 

6. Tvářenka Essence matt touch blush opět k sehnání v Dm drogeriích. Opět se ráda vracím k řadě v Dm. Cenově jsou tvářenky opět velmi příznivé a výběr je zde takové veliký. 

 
Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář