​​Nový vyhledávač dětského zboží Bembo

​​Po vyhledávačích zboží Favi, Glami nebo Heureka se na českém internetu objevil i vyhledávač čistě dětského zboží. Nese název Bembo a mottem je„vše pro děti na jednom místě“. Nedávno jsem dostala nabídku vyhledávač Bembo pořádně otestovat, a protože se moje nákupy točí převážně kolem Danka (asi jako každé mámě), chopila jsem se výzvy.  

​​Pro jistotu upozorňuji, že na vyhledávači samotném nic nekoupíte, nejsou přímo prodejci. Bembo prezentuje zboží z více než 150 e-shopů, ale řadí je přehledně do jednotlivých kategorií, takže se nemusíte nabídkou probírat sami. To považuji za velké plus, protože tím rodičům šetří čas. Jakmile najdete, co potřebujete, dostanete se na e-shop, který dané zboží prodává a nákup provedete už na něm. Prakticky na stejném principu funguje i Heureka. U každého produktu je seznam e-shopů, které produkt prodávají, kolik u nich stojí a jak drahé je poštovné. Takže si můžete vybrat toho prodejce, který je pro vás nejvýhodnější. K tomu mají na Bembo i informace o slevách na e-shopech a slevových kuponech na nákup. Osobně mě moc potěšilo, když jsem na Bembo narazila i na český e-shop UNUODESIGN a jejich produkty, tzn. bundu i kalhoty, které má Danek a nedávno jsem vám je recenzovala. Jako paní učitelku mě zaujala i obrovská nabídka knížek, učebnic a vzdělávacích pomůcek pro děti. Pod motto „vše pro děti na jednom místě“ se tedy můžu podepsat. Zaujalo mě také, že za nákup přes Bembo dostáváte Zlaťáky, které pak můžete uplatnit v soutěžích o ceny. Nejde o žádné hlouposti, ale praktické věci, které opravdu využijete, nebo hračky, které děti skutečně baví.

​​Když jsem viděla obrovskou nabídku hraček pro nejmenší a zboží pro miminka, donutilo mě to znovu bilancovat nad tím, jak velký kluk už Danek je a 4 roky uplynuly jako voda. Možná právě z toho důvodu jsem sentimentálně zabrouzdala i do nabídky kočárků, kterých je na Bembo víc jak 15 000. Musím uznat, že nastávajícím maminkám trochu závidím všechny ty doplňky, barvy a vychytávky, které se na trhu vyrojily.

Na Bembo oceňuji i uživatelské recenze, které se dle mého hodí právě při výběru dražších kousků nebo třeba nosítek/visítek, kde je potřeba dávat pozor na zavádějící informace výrobců.  V porovnání s jinými vyhledávači nebo katalogy je vidět, že se zde zaměřují skutečně jen na děti a jejich rodiče.

​​Po mém brouzdání na Bembo bych doporučila stránky vyzkoušet i ostatním, kterým se nákupy točí hlavně kolem jejich dětí. Osobně se na Bembo plánuji vrátit před létem, protože mě zaujala nabídka nejrůznějších doplňků pro cestování s dětmi, jako jsou kufry a batohy pro děti nebo autosedačky, mezi kterými jsem našla i ty, na které si sama dělám zálusk.

 


     


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář