Osobní kniha/tip na vánoční dárek

U nás v rodině nejsou snad Vánoce, aby někdo nedostal knihu. Letos budou nejvíce knižně obdarované děti a to mi přijde naprosto nejlepší. Danek knihy má opravdu rád a za to jsem strašně šťastná. 

Proto jsem mu letos nechala vyrobir osobní knihu. K jeho věku je pořád ještě velmi vhodné leporelo a hlavně s motivu veverek a lesních zvířátek  nešlo odolat. No a co to vlastně osobní kniha je? Konkrétně v leporelech je použito Dankovo jméno v různých (mnou napsaných) formách. 

Když už jsem byla v tom objednávání rozhodla jsem se obdarovat všechny malý kluky (až teda na naše čerstvé rodinné miminko). Kryštof s mým bratrancem dostali stejnou knihu kde budou řešit záhady Jednookého strašidla se svým nejlepším kamarádem ve svém místě bydliště. Protože oba už umí číst, myslím, že tahle kniha je opravdu bude bavit. 

Danek a Štěpa dostanou také stejný příběh a jsem zvědavá i na jejich reakce. 

Každopádně jako dárek se mi to ohromně líbí. Musím napsat, že i cena mě poměrně překvapila. Na výběr je mnoho příběhů věkově doporučených. Takže jestli Vás zajímá víc mrkněte na stránky nakladatelství Modrý slon


  


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář