Připraveni ? ANO!

Pro nás nejnáročnější ale zároveň asi i nejhezčí měsíc začíná...Posledních pár let mám tendenci Vánoce prožívat asi víc než kdy dřív. Hodně je prožívám asi i díky Dankovi. Možná je to i tím, že má narozeniny... a taky svátek...a vlastně všechno slavení má schované celý rok právě na prosinec. 

Letos jsem se rozhodla, že vyrobím pořádný adventní kalendář, aby opravdu těch prvních 24 dní stálo za to....měla jsem jasnou představu jaký chci a jak to udělám...

Jenže v naší rodině (i když v té nově získané) asi zafungovala nějaká telepatie a tak jsem pro Danka dostala krásný kalendář od "možná budoucí švagrové". Naprosto mě to překvapilo a hrozně potěšilo, protože já bych si určitě nedala tu práci abych ještě každý pytlík ušila. Navíc je v celý adventní strom nasvícený, takže už teď každý den před spaním z něho máme krásné noční světlo.  

Takže letos máme překvapení s Dankem oba dva a jelikož ani já nevím co v balíčkách je, můžu každý den s napětím malé holky čekat co se v pytlíku skrývá. 


     


3 komentáře

Terka

30. listopadu 2017 8:44

Tak to je pak dvojitý adventní stromeček, když je to překvápko i pro Tebe! A je nádherný :) Užívejte s Dankem príma advent, Terka

Máma v klidu

30. listopadu 2017 12:45

Děkuji, mám opravduz něho radost. Přejeme i Tobě krásný adventní čas :)

K.

7. prosince 2017 18:02

Krásný stromeček! :) Na letošní Vánoce se jako těhotná taky nesmírně těším <3

www.mummysweetbaby.blogspot.cz

Nechat komentář