Rodičovská krize

Poslední dobou jsem se strašně nemohla soustředit na psaní. Hned s novým rokem na mě padla docela krize. Očekávala jsem ji už mnohem dřív, ale po dvou letech kdy se člověk pořádně nevyspí se to dalo čekat. Poslední kapka asi byla když Danek se rozhodl, že do půlnoci se vstává každou hodinu a spánek není nutný....proto taková odmlka. Já přes den pracně nabírala síly na večery. Na nějaké velké psaní to vážně nebylo. 

Má nervozita byla nejen kvůli Dankovi, ale i snad na dlouhou dobu poslednímu, soudnímu jednání. Navzdory tomu všemu jsme se snažili, aby Danek měl pořád hezký a pestrý program i když to nebylo jednoduché přes mou únavu.

Tahle moje psací pauza mě přivedla i k tomu, jestli má vůbec smysl psát nějaký blog. Vlastně jsem si říkala jestli by nebylo na čas lepší ho úplně zastavit a nechat si jen Pochoutku. Kdo ví jak dlouho bude bavit ostatní číst o našich životech, výletech a nebo i tipech pro děti když už to není tak podivně kontroverzní jako dřív...Takže uvidíme co dál a já doufám, že se nějakým způsobem konečně zase odrazím...
4 komentáře

Sandra

1. února 2018 16:28

Markétko život je boj a to ty moc dobre vis a moc krasne se s ním utkávas.
Me tedy Tvuj Blog nikdy neomrzí i prave z toho duvodu.... Už nejsme malé holky a víme že jednou jsme nahore jednou dole. A já jsem ráda že prostrednictvim blogu potazmo insta vím, že se ti dari, nebo i nedari, ale že Žiješ tím uzasne inspirující stylem zivota, který ti prejeme a co je nejdulezitejsi jsi mou inspiraci. Vím že jsem žena a vše se dá zvládnout možná někdy ne tak elegantne a s grácií jako bych chtela ale lze to.... Ten vzor mi dáváš i ty.... Že si muzu plnit sny pokud budu dostatecne chtít a nebudu sedět na pr.e.i a fňukat!
Inspiraci a idolem nejsi určitě jen pro me najde se nás jiste víc.

Klára

7. února 2018 12:25

Dobrý den Markéto,

Začala jsem Váš blog sledovat před těmi dvěmi nebo kolika lety, když Vaše příběhy byly jak píšete "kontroverzní". Chytlo mě to u srdce a chtěla jsem vědět jak to zvládnete a jak to s Vámi bude dál. S potěšením o dva roky později mohu konstatovat že se Vám to podařilo zvládnout neskutečně úžasně. Máte krásného syna, partnera, zdraví.. máte krásný život což považuji za skvělý úspěch vzhledem k tomu co jste si musela prožít. Mnoho z nás by nejspíš to čím jste si musela projít takhle důstojně neustálo. K tomu Vám gratuluji a přeji vše nejlepší do dalšího života.

Přiznám se že by mě nicméně zajímalo jak zvládáte informaci, že si ten bezmozek upletl s tou kurvičkou nový mimino. Omlouvám se za vyjádření ale nedokáži o nich mluvit slušně. Předem je mi toho dítěte líto. Bezcharakterní, nemorální rodiče.. co asi z takového dítěte bude??

Předem děkuji za odpověď.

Klára F.

Máma v klidu

8. února 2018 10:41

@SANDRA
Sandro,
moc děkuji za Tvůj komentář, který mě opravdu potěšil a dá se říct, že i tak trochu nakopnul do dalšího psaní. To, že můžu být někomu inspirací naprosto zahřeje u srdce (především v době, kdy o sobě trochu člověk pochybuje).

Opravdu ještě jednou děkuji a ať se i Tobě daří (což samozřejmě také s chutí sleduji na Tvém IG) :)

Máma v klidu

8. února 2018 11:02

@KLÁRA

Milá Klárko,
jsem moc ráda, že jste vydržela takovou dobu být mou čtenářkou. Opravdu to velmi potěší. Před těmi více než dvěmi lety to nevypadalo ani trochu dobře a já sama měla strach, abych nezůstala zahořklou mámou. Naštěstí se to nestalo a protože mám kolem sebe opravdu úžasné lidi s klidem můžu napsat, že jsem šťastná. A to je to největší vítězství (alespoň pro mě).

A k Vaší otázce. To, že si Dankův biologický otec pořídil se svou snoubenkou dalšího potomka jsem očekávala mnohem dříve a tak trochu jsem prohrála sázku, že to přichází až teď. Možná, kdybych vůči bývalému partnerovi ještě něco cítila asi by tato informace se mnou zamávala, ale jelikož mám toto vyřešené ze slušnosti jsem pogratulovala a řešila pouze to, aby jsme synovi příchod sourozence víceméně vysvětlovali stejně. To co z jejich dítěte vyroste si netroufám odhadnout, ale doufejme, že slušný člověk, který neudělá nikdy nic tak hrozného jako rodiče ( v což doufám i já u Danka).

Ještě jednou děkuji za komentář a čtenářskou přízeň
Markéta

Nechat komentář