Rok 2017

Je to tu! Další společný rok za námi. A já, jako každý rok bilancuji. Je to vždy takové zvláštní vzpomenout si na všechny radostné i méně radostné chvíle celého roku. 

Letošní rok byl pro nás poměrně dost velkým přínosem a zároveň velice vyčerpávajícím. Naštěstí zůstávám stále v klidu. Tím v klidu myslím, že mě nerozhází kdejaká hloupost. Snažím se vše řešit s chladnou hlavou a dostatkem humoru - a ono to jde!! 

Naučila jsem se dělat kompromisy, neřeším malichernosti. Prostě jsem se rozhodla, že si nebudu přidělávat vrásky kvůli hloupostem. 

Tenhle rok byl i zajímavý v tom, že v mém okolí se rozšířil holčičí klan a Danek neví za kterou pomalu dřív běžet. No a k tomu přibyla i nová přátelství, kterých si velice cenním a stejně tak jsem ráda i za ta stará a dost pevná, která nám snad vydrží dalších 28 let....

A samozřejmě tenhle rok byl významný i pro mou rodinu, která se celá zapojila do běhu a momentálně se vzájemně začínáme hecovat a plánujeme společně spoustu akcí na které se už teď neskutečně těším. 

Pokud bych to měla shrnout tenhle rok byl velmi úspěšný a já jsem celá napjatá co nás čeká dál...

Takže všem přeji šťastné vstoupení do nového roku a ať i ten další je takovým přínosem jako to bylo letos!!! 

 

Markéta&Danek&Radek
Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář