Rok 2019

Pořád si tak nějak dávám svojí "blogerskou" pauzu. Jen jako obvykle jsem si koncem roku trošku zabilancovala. Občas to není špatný zastavit se a zamyslet se nad svým životem. 

Takže jaký byl pro nás rok 2019? 

Především to byl hodně pracovně vytížený rok. Rok kdy jsme dodělávali dům za každého počasí v podstatě. Já ačkoliv se bojím výšek jsem lezla po lešení jak zkušený fasádník. Míchala jsem lepidlo a řezala polystyreny. Prostě taková klasická holčičí práce v elegantních pracovních rukavičkách. 

Samozřejmě jsem se musela i věnovat své práci učitelky. Tam jsem si vyzkoušela třídnictví a naprostou samostatnost a volnost v činnostech (a to mě dost teda bavilo). 

Taky jsem překonala svou jazykovou bariéru. Zvládla jsem si vyřídit co jsem potřebovala na letišti a dalších cestách a zjistila jsem, že Radek umí německy a to celkem dobře ( a tajil to přede mnou!!).

No a pan Danek. Můj malý klouček není už vůbec malý. Je to občas pěkně hubatý kluk, co hraje fotbal, zkouší bruslit, lyžovat a dělat různé sporty. Jsou mu už čtyři roky a to je přesně tak dlouhá doba jako píšu tenhle blog. Jo a mimochodem, všem tvrdí, že až se mu někdy narodí brácha bude to Harry Potter :D 

Rok 2020 pro nás bude velký. Už teď máme velké plány co chceme stihnout a zvládnout a tentokrát tam je i nějaký ten relax. Především a to je věc s kterou jsem už skoro ani nepočítala, bude podzimní svatba....

Takže do toho roku 2020, do roku Krysy, si přeju jako vždy hlavně zdraví a lásku... 
Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář