Rok 2020

Tak tenhle rok byla trochu jízda. Nejen pro nás asi. Každopádně na tenhle rok budeme asi vzpomínat hodně. Na jaře jsem měla možnost, jako věčně pracující a unavená máma, užít si s Dankem společně doma. Jako kdybych mu vynahradila to, že jsem se vrátila do práce hodně brzo. Jasně, přes všechna omezení to nebylo vždycky ideální, ale stejně - taková možnost už jen tak nebude. Ale nemyslete si, přes to, že školky byly zavřené já pracovala i tak ( byrokracie se neptá, že jo). 

V létě se nám podařilo vyrazit po výletech a užívat si sluníčka a tepla. Kola, stanování a grilování - to bylo takové naše léto. Začátkem léta se nám oženil táta! A na závěr jsem měla nejlepší rozloučení se svobodou! (Jen co píšu tu větu sbíhají se mi sliny nad těma pochoutkama, které jsme s holkama měly a naskakujou mi vtípky z toho dne). 

No a podzim! Nový školní rok jsem začala netradičně a "odskočila" jsem si hned na svatbu. Na svojí svatbu jo:) Na svatbu, která byla jednoduchá, ale přesně můj styl. Takže nezapomenutelný den a já teda po 30ti letech změnila příjemení (což mi stále dělá problém) a Radek pořád nechápe, že se představuji automaticky pod starým (i když se mi občas povede použít i to nové). 

No a po svatbě začal tradiční školní rok. Který letos zakončím značně netradičně. "Takže klokan příletí v červnu" 

A do nového roku? Asi všichni se shodneme, že asi bude nejlepší popřát si hlavně zdraví! To ostatní už se nějak zařídit dá vždycky :) 
Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář