RunTour Pardubice 2017

Poslední závod letošní sezóny. Tedy ten oficiální poslední závod. Je dost možné, že si ještě půjdeme někam zaběhat, ale už to nebude "medailový" a už vůbec ne takhle masový závod jako jsou právě RunTour. 

Tentokrát jsme se vypravili do Pardubic. Pro nás maličko z ruky, to rozhodně. Hodně lidí si myslí, že jsme blázni, že kvůli půl hodině jedeme přes půl republiky, ale nás to baví! Tentokrát jsem vyrazila jen já a můj tatí. Ostatním běžcům to časově nevyšlo, ale o to zajímavější to bylo. 

Teda nejzajímavější a plná stresu byla cesta...sice jsme vyrazili opravdu hodně brzo s tím, že se necháme v klidu zatejpovat než tam bude nával a pořádně si prohlídneme celý areál...to byl krásný plán, ale jak se ukázalo velmi vzdálený od reality. Cestou přes Prahu jsme se zasekli téměř dvě hodiny v koloně a oba jsme začínali panikařit, že to nemáme šanci do Pardubic stihnout. Dokonce jsme jednu chvíli byli rozhodnuti, že jakmile bude nějaký sjezd otočíme se a pojedeme domů. 

Nakonec jsme paniku překonali, autem sjeli na dálnici. Jakmile se objevovaly ukazatele "Pardubice 14km" začali jsme se ládovat magnésiem. Tatí se už přezouval a vyndaval z tašky i mé boty abych se nemusela zdržovat hledáním....Jakmile jsme zaparkovali, vyskočili jsme a sprintem běželi pro naše čísla...na start jsme frajersky přiběhli v 11:59 - tedy minutu před startem....takový poslední start jsem ještě nezažila...

Nakonec jsme byli spokojený, že jsme to neotočili a opravdu běželi. Počasí vyšlo na výbornou. Proběhli jsme přes Vodní příkop, Irskou lavici, Taxis, Drop, běželi jsme stájema a do cílové rovinky jsme probíhali startovacíma boxama...opravdu zážitek. Na trati panovala perfektní atmosféra. Naprosto uvolněná a nebyla ani tak soutěživá jako jindy...


        


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář