RunTour Praha

Předposlední závod letošního roku. A opět na Ladronce. Na místě kde jsem před lety běžela svůj první závod. Je to jedna z těch nejjednodušších tras, ale za to je moc krásná. Jako každý rok vyšlo počasí. Opravdu v Praze pokaždé zažijeme slunečný den. 

Úplně si pamatuji jak jsem tady stála na startu poprvé a vůbec netušila co od takového závodu čekat. Bylo mi špatně a byla jsem strašně nervózní - to mi sice zůstalo, ale aspoň už vím pomalu o každé zatáčce, která na trase je. 

Běhala jsem tady bezdětná, byla jsem tu fandit rodině s břichem a letos jsem tu už běžela s Dankem. Teda běžela, spíš s Dankem prošla dětskou trasu. Nemá smysl ho nějak rvát násilím a i když 500m pro něj není uběhout žádný problém tady i trochu toho vztekání bylo. Především když se šlo kolem houpaček - to už se mu pro medaily moc nechtělo. 

Nakonec jsme se stejně do cíle doplácali. Musela jsem motivovat vyloženě jen na jídlo, protože ta moje malá pažrava slyší nejvíc na tohle a tak jsem slíbila párek v rohlíku a doběhnul si pro medaily. Plácnul si s Rákosníčkem a pak spokojeně jedl slíbené dobrůtky. 

Tentokrát jsem velmi ocenila, že Lidl je partnerem RunTour, protože pro děti připravili zase super stánky se soutěžema, kde jsme je mohli zabavit ještě před naším závodem. Běželi jsme zase v trochu jiné sestavě než je obvyklé. Vlastně poprvé jsem běžela se svojí ségrou, kterou můžete znát z Janiny blogu. Pokaždé když jsme měly spolu běžet do toho jedné něco vlezlo (těhotenství, nemoc, nedostatek času) a tak poprvé společně. Švagr pohlídal všechny kluky naprosto parádně, protože když jsem probíhala kolem nich viděla jsem jak si Danek spokojeně spí v kočárku - takže paráda. Zbytek fandil jako o život...

Jsem moc ráda za to, že se takhle dovedeme sejít a udělat si krásný rodinný den. Nejvíc mě stejně těší to, že náš tatí je tak pyšný že i když to s náma neměl ani trochu jednoduché tak má s náma takové zážitky i v dospělosti a může takhle trávit i víc času se všema vnukama...


           
           


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář