Návštěva ze severu

Není to tak dlouho co k nám přijela na návštěvu má kamarádka. Vlastně nejen kamarádka, ale i bývala kolegyně. Pořád si říkám, jak je neuvěřitelné, že ještě nedávno jsme byli ve společné třídě, tvořily jsme pro děti a teď tvoříme každá pro to své dítě doma. 

Jsem strašně ráda, že přijela protože jsem si zase po delší době nepřipadala jako v jiném světě, protože máme stejné výchovné metody, stejné názory a obě jsme velké milovnice knih (a tuhle vlastnost předáváme dál). Tak jsme si tu společně večer po družbě našich potomků vyměnily své zkušenosti s rodičovstvím a já mám zase dojem, že nejsem jediný exot co všude tahá s dítětem i knihy. 

Byli jsme se společně podívat i na naší bývalou třídu a je to pokaždé velmi zvláštní pocit přijet na "návštěvu". A i přes ty zvláštní pocity se tam stejně ráda vracím. 

No a jak dopadla družba našich dětí? Myslím, že naprosto skvěle. Danek si užil, že má novou obět na ukazování obrázků a naprosto ho fascinovalo, že malá Anetka ještě nechodí. Takže se rozhodl jí přiblížit se a plazil se po podlaze taky. Byla jsem sama nadšená jak krásně si dovede i s malým miminkem hrát. 

Každopádně jsem vděčná za další takovou energickou, barbarskou a věnující se matku....


           


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář