Babí léto na Šumavě

Vypnout a relaxovat. I tak by se to dalo ve zkratce napsat. Tenhle výlet jsme potřebovali strašně moc. Poslední dobou bylo všechno u nás takové hektické a uspěchané, že pozvání od kamarádů k nim do hor, na krásnou Šumavu bylo naprosto parádní. Vlastně tu návštěvu jsme odkládali už od jara a nakonec se nám povedlo vybrat snad nejkrásnější a nejteplejší podzimní víkend. 

Jako dítě jsem na Šumavě trávila hodně času a moc se mi tam líbilo. Teď po letech jsem se zase vrátila a dýchla na mě taková nostalgie a zároveň jsem si to moc užívala.

Tentokrát se značně zlepšilo cestování s Dankem a i on si to moc užíval. Posbíral zase spoustu zážitků, které mu už nikdo nevezme. Celé výlety jsme zvolili tak, aby jsme nikam nespěchali a spíš si jen tak užívali tepla, čerstvého vzduchu a krásné přírody. Bylo jedno, že jsme se někde zdrželi o hodinu déle, prostě naprostý klid. 

Jako výborný tip na výlet můžu jen a jen doporučit Vlčí výběh vedle Srnína. Krásná cca 2km dlouhá procházka lesem s výhledem na vlčí výběh. Danek miluje Červenou Karkulku a tohle byl pro něj neskutečný zážitek. Další výlet jsme si udělali na Kvildu kde najdete pro změnu Jelení oboru a můžete pozorovat rysa. 

Protože si opravdu rádi zajdeme na dobré jídlo nemohli jsme vynechat oběd ve vyhlášené Hospůdce u Štěpána. Předem upozorňuji, že bez rezervace to nemá smysl tam ani jezdit. Každopádně jídlo naprosto perfektní a dlouho jsem si na steaku tak moc nepochutnala. 

Po tomto víkendu jsme všichni nabrali další sílu a snad nám vydrží co nejdéle...


           
           
           
           
        
     


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář