#TakovaNormalniRodinka

O tom, že naše rodina je přinejmenším zvláštní jsem nikdy nepochybovala. Jenže ona je zvláštní takovým vlastně strašně hezkým způsobem. Když jsem byla v pubertě nějak mi přišlo, že jsou všichni strašně praštěný - jako jsme praštěný, ale na stejný vlně a děláme hurá akce. Jako třeba teď naposledy - na vánočním večírku se domluvila zabijačka. 

Nikdo z nás s tím neměl pořádně zkušenosti a stejně jsme do toho šli. Byla sranda a fakt velká...děti lítaly po zahradě a byly rády, že se o ně chvíli nikdo nezajímá a mají od nás klid. Večer společně nejvězší kluci zalezli do postele a měli zážitek, že jsou spolu. 

Zatimco my,  dospělí, jsme se vyloženě přejídali. Každý ochutnával a míchal a vařil a prostě pomáhal nějakým způsobem. Do toho se vše řádně splachovalo - protože nikdo nechtěl aby mu byla zima a navíc nikdo nechtěl trpět žlučníkovým záchvatem - takže asi tak. 

Byla to super akce, po Vánocích, které jsme oslavili společně na zahradě nebo našich cyklo výletech. 

Já jsem ráda, že se všichi takhle scházíme. Není to vždycky jednoduché najít společný termín a jsem vděčná za to, že Danek vidí že se máme všichni rádi, setkávat se s rodinou je super a hlavně, že sme všichni stejný "šašouři". 

#TakovaNormalniRodinka

 

Jo a recepty na jitrnice a jelítka najdete na Pochoutce již brzo :) mimochodem byla to moje špejlařská premiéra a jsem na to náležitě pyšná! 


           
           
        


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář