Novinka v našem šatníku - UNUODESIGN

Možná Vám přijde úplně zbytečné v červnu psát recenzi na funkční oblečení. Ale když jsem dostala nabídku přiblížit svým čtenářkám značku UNUODESIGN bylo ihned rozhodnuto. Budou softshellové kalhoty a bunda. Po loňském zážitku, kdy jsme cestou na Sněžku podcenili přípravu a v červenci jsme nečekali pouhých 9°C tak letos jsme na dovolenou do skal připraveni. A když teď momentálně koukám ven tak to byla skvělá volba. 

Ráda bych zmínila pár vět o této značce. Je to malá firma, která sídlí v mém rodném Táboře. Paní majitelka Petra Plemlová je sama matkou několika dětí a tak má představu o tom, co její děti a teď i děti zákaznic potřebují a tak i vlastně pomalu na koleni vznikla její firma. Ceny jsou aspoň dle mého názoru víc než příznivé. Navíc a to je jako obroský a poměrně aktuální bonus se dá tato značka klasifikovat jako "udržitelná móda" pro děti

O víkendu jsem udělala zátěžový test s Dankem na zahradě v jeho novém setu a jsem nadšená. Bunda je krásně zpracovaná.  A proto mám ráda takové malé firmy, které se snaží vše dělat co nejkvalitněji a s každým kouskem si dají opravdu velkou práci. Vybrala jsem Dankovi bundu, která má prodlouženou zadní část a tak se nestane, že mu "táhne" na záda. Je krásně teplá a hlavně lehoučká. Navíc proti dešti je opravdu odolná (TPU membrána 10000/3000) a velmi šikovně a designově jsou zde umístěny i reflexní prvky. 

K bundě jsem vybrala kalhoty s fleecem, které stylově perfektně sednou ke zmíněné bundě. Navíc jsou ze stejného materiálu, takže dohromady tenhle set vytvoří velmi lehkou a hlavně odolnou náhradu za kombinézu. Kalhoty mají navíc v pase velmi kvalitní úplet a tak jsou to konečně kalhoty, které Dankovi nespadnou. 

Jako třetí kousek jsem se rozhodla vybrat další kalhoty a tentokrát bez fleecového zateplení. Jsou tenoučké a opět mají vysoký úplet (dokonce 9cm vysoký!) Jako všechny "Unuo" věci mají reflexní prvky, které navíc můžete i doplnit o reflexní nažehlovačky, které Vám dokonce zdarma nažehlí. A tenhle nápad se mi strašně líbí. Tahle značka krásně snoubí bezpečnost, styl a pohodlí dětí. 

Jestli Vás článek zaujal určitě stojí za kouknutí na jejich stránky, kde najdete velký výběr pro děti pomalu od narození až po školáky. Navíc pro mé čtenářky mám akci!

Při nákupu nad 300,- s použitím kódu "mamavklidu" máte dopravu zdarma ! Kód můžete uplatnít do 5.7.2018 


           
     


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář