Pozor na Eugena!!

Tak dobře, možná budu pro někoho za úplného tupce, ale i tak Vám tu napíšu mé zkušenosti :) Možná je to zapříčiněno mým strachem z eskalátorů, který se datuje už docela dlouho. Vlastně to začalo už v dětství když jsem viděla Akta X s Eugenem Victorem...no a pak stačil jeden náctiletý pád s kamarádkou a mám z eskalátorů respekt. 

Dá se napsat, že vlastně obdivuji pražské matky, které jezdí s kočárkem po eskalátorech a v MHD. Já pokaždé když cestuji, tak jedině autem. Pokud musíme někdy po eskalátorech kočár vozí Radek a pokud ho nemám po ruce prostě použiju výtah...No jak ideální to mám tady u nás na jihu. 

Ovšem moje velké rozhořčení nastalo právě při maratonu v Praze. Dobře, dopravit se metrem kam potřebuji je v pohodě, ale nedošlo mi, že ne každá stanice má výtahy. Vlastně jsem nad tím nikdy ani nepřemýšlela a moje naivní představa byla, že v dnešní době je každá stanice uzpůsobena i pro invalidy. No takže jsem nakonec odchytila nějakého cizího tatínka a ten mi ochotně svezl kočárek všude kam jsem potřebovala. Zrovna jsem měla štěstí, ale měla bych se nad sebou zamyslet a zase víc se snažit sama všechno udělat. 

Mimochodem jsem si navíc dala i premiéru v autobuse a musím říct, že to taky není teda žádný med....takže je to jasný -  zůstávám pořád u dopravy autem a nebo se spolehnu na vlastní nohy :) 
2 komentáře

Lucka

27. června 2017 0:15

Eugen Victor Tooms :))) Kdo by si nepamatoval. . . Játra a hibernace! :)

Máma v klidu

29. června 2017 18:35

@Lucka to byl pro mě tenkrát naprosto šokující díl :D

Nechat komentář