Volkswagen marathon Prague

Naše sportovní rodina zase v akci. Tentokrát jsem byla jen divák, ale i tak to byl neuvěřitelný zážitek. Jsem hodně pyšná, protože náš tatí a Radek běželi maratonskou štafetu. Ačkoliv každý běžel "jen" 21km jsou pro mě největší hrdinové. 

Když se na Staroměstským náměstí startovalo, hrála Smetanova Vltava a byl to tak silný zážitek, že jsem na chvilinku uvažovala, že příště poběžím štafetu taky.....no, ale když jsem se byla podívat následně na 21. km to nadšení ze mě lehce opadlo :) 

Ta trasa je naprosto krásná a chápu, že pražáky tenhle Marathon weekend strašně omezuje, ale já jsem pořád ještě nadšená. Přece jen kdy se Vám poštěstí vidět 10 tisíc běžců najednou a hlavně světovou elitu. 

Celý den jsme zvládli venku i s Dankem, který měl největší zážitek z toho, že běžci odhazovali kelímky a houbičky. Takže Na Příkopě byla největší zábava (kromě fandění dědovi) sběr tohoto odpadu a házení do koše. 

Celou cestu na předávací místo jsme vtipkovali, že tam bude náš tatí dřív než my....no a teda myslím, že jsme se orosili všichni když necelý kilometr před předávkou nám někdo za zády křičel "Radkuuuu". Takže Radek si za to loudání po Praze vysloužil kilometr navíc :) 

A kam se chystáme dál? Vidím to na 1/2 maraton v Českých Budějovicích, kde po běžím i já s Dankem krátký rodinný DM běh. 


           


Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář