Wish list 2018

Toto téma na článek jsem trochu okoukla u ostatních blogerek. Jak jsem ty "listy přání" pročítala tak se mi ten nápad dost zalíbil a rozhodla jsem se proto podělit se s Vámi o mé sny, cíle a další přání do tohoto roku. 

Vlastně on tenhle rok pro nás bude takový zlomový a plný změn. Především se vracím do své práce, kterou mám strašně ráda a opravdu se tam moc těším. Samozřejmě Danek tím pádem nastupuje do školky a budeme si muset oba zvyknout na nový život. Ačkoliv bude jezdit se mnou do práce budeme se muset poprat s tím, že tam nebudu jen pro něj, ale i pro kamarády/spolužáky. 

I přes svojí práci bych se dál ráda věnovala oběma blogům - alespoň tak jako teď. I když si nejsem jistá jak často budu schopná psát články s tipy a nebo s recepty. 

Kromě práce budu mít půl roku na to ještě si pořádně užít rodičovskou dovolenou a tak se těším, že budeme pořád podnikat naše ať už čekané nebo naprosto bláznivě spontánní výlety. 

Rozhoda jsem se  (i přes to, že nemám ráda tyhle hromadné spolky) chodit s Dankem i na cvičení a tím pádem dělat ještě větší základy ke sportu. Ale co by člověk pro své dítě neudělal, že jo. 

Protože nemáme rádi doma zbytky a celkově odpad letos bych se chtěla maličko krotit a opravdu nevyhazovat žádné potraviny, nebo se dokopat k tomu, abych je zlikvidovala tím nejšetrnějším způsobem. No a protože mě nedávno kamarádka přivedla tak trochu na téma "plastových obalů v obchodech" tak s tím bych se chtěla maličko zlepšit. Vlastně tímto směrem se začíná ubírat u můj mini projekt - o kterém se rozepíšu ale později. 

Ráda bych do toho našeho hodně nabitého programu vtěsnala i víc odpočinku pro mě. Protože když se člověk skoro dva roky nevyspal už je to víc a víc znát. Nebo aspoň trochu více relaxu třeba jen s knihou - nestíhám číst tak moc jak jsem byla kdy zvyklá a už mi to maličko chybí.

Všechna přání jsou mířená na mě a na Danka a samozřejmě mám i jedno pro Radka. Protože se letos rozhodl pro maraton tak doufám, že ho ve zdraví uběhne a těším se na něj v cíli jako správná podpora. 

Sama jsem zvědavá jestli za rok budu mít vše splněno tak jak si představuji...A co vy? Máte nějaké sny/přání o které se se mnou podělíte? 
Prozatím žádné komentáře

Nechat komentář